Streama våra matcher!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
IFK Arboga IK
Ishockey
IFK Arboga IK
NamnIFK Arboga IK
AdressBox 27
Postadress732 21 ARBOGA
Telefon0589-611 713                        (kopplas alltid vidare)
Fax
E-postInfo@arbogahockey.se 
Orgnr878500-6076
Kontonr

Bankgiro: 970-3059               Swishnr 1233139599

Kontakt
  Funktion Namn Mobiltelefon  E-Post
    
 Kontakt Styrelse   
 Ordförande Ulf Johansson 073-920 00 53

 ulfmjohansson@arbogahockey.se


 Sportgrupp   
 Sportchef Patrik Månsson 072-388 61 04 sportgrupp@arbogahockey.se
  Alexander Hellgren 070-052 06 28 kontakt.hellgren@hotmail.com
  Ola Haglind 070-585 25 80 sportgrupp@arbogahockey.se
 Ungdomsgrupp Tobias Bojar070-3131878 tobias_bojar@hotmail.com
 Marknadsgrupp   

 Tobias Bojar
 070-313 18 78tobias_bojar@hotmail.com
  Peter Johansson 070-335 58 57 marknad@arbogahockey.se
  Kenth W Johansson 070-580 20 00

 kenth@wielsport.com

 Ola Haglind 070-585 25 80 ola.haglind@gmail.com
 Eventgrupp

 Christer Meijer

 Sammankallande Kevin Söderlund 070-292 77 49

 kevin@arbogahockey.se

  Christina Johansson

 christina.johansson@moderat.eu

 Christina Arvidsson  christina_arvidsson@telia.com
 Akademi/Hockeygym   
 Sammankallande Kenth W Johansson 070-580 20 00

 kenth@wielsport.com

 Mats Wennberg 070-577 73 64
 
    
    
 Övriga Funktioner   
 Webb/IT Kevin Söderlund 070-292 77 49 kevin@arbogahockey.se
 DomaransvarigJonken Gustavsson 070-511 19 17 jonkgusten@hotmail.com
 Tävlingsansvarig Tobias Bojar
 070-313 18 78 tobias_bojar@hotmail.com
 Utbildningsansvarig Anette Johansson 070-373 34 50 anette@arbogahockey.se
 Lotteriansvarig Stefan Gunnarsson 070-689 40 26  stefangunnarsson@arbogahockey.se
 Säkerhetsansvarig Jan Fredriksson  janfredriksson@telia.com
    
    
 
SPONSORER