Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
IFK Arboga IK
Ishockey
IFK Arboga IK
NamnIFK Arboga IK
AdressBox 27
Postadress732 21 ARBOGA
Telefon0589-611 713                        (kopplas alltid vidare till kanslist)
Fax
E-postanette@arbogahockey.se    (tillfällig)
Orgnr878500-6076
Kontonr

Bankgiro: 970-3059               Swishnr 1233139599

Kontakt
  Funktion Namn Mobiltelefon  E-Post
    
 Kontakt Styrelse   
 Ordförande Ulf Johansson 073-920 00 53

 ulfmjohansson@arbogahockey.se


 Sportgrupp   
 Sportchef Patrik Månsson 072-388 61 04 sportgrupp@arbogahockey.se
  Christoffer Norgren  sportgrupp@arbogahockey.se
  Ola Haglind 070-585 25 80 sportgrupp@arbogahockey.se
    
 Marknadsgrupp   
 Sammankallande Stefan Gunnarsson
 070-689 40 26

 stefangunnarsson@arbogahockey.se

  Peter Johansson 070-335 58 57 marknad@arbogahockey.se
  Kenth W Johansson 070-580 20 00

 kenth@wielsport.com

   
 Eventgrupp

 Mats Hallgren

 mats@arbogahockey.se

 Sammankallande Kevin Söderlund 070-292 77 49

 kevin@arbogahockey.se

  Christina Johansson

 christina.johansson@moderat.eu

   
 Akademi/Hockeygym   
 Sammankallande Kenth W Johansson 070-580 20 00

 kenth@wielsport.com

 Mats Wennberg 070-577 73 64
 
    
    
 Övriga Funktioner   
 Webb/IT Kevin Söderlund 070-292 77 49 kevin@arbogahockey.se
 DomaransvarigJonken Gustavsson 070-511 19 17 jonkgusten@hotmail.com
 Tävlingsansvarig Anette Johansson 070-373 34 50 anette@arbogahockey.se
 Utbildningsansvarig Anette Johansson 070-373 34 50 anette@arbogahockey.se
 Lotteriansvarig Stefan Gunnarsson 070-689 40 26  stefangunnarsson@arbogahockey.se
    
    
    

 
SPONSORER