Streama våra matcher!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IFK Arboga IK
Ishockey
IFK Arboga IK
NamnIFK Arboga IK
AdressBox 27
Postadress732 21 ARBOGA
Telefon0589-611 713                        (kopplas alltid vidare)
Fax
E-postInfo@arbogahockey.se 
Orgnr878500-6076
Kontonr

Bankgiro: 970-3059               Swishnr 1233139599

Kontakt
  Funktion  Namn  Mobiltelefon   E-Post
       
 Kontakt Styrelse      
 Ordförande  Ulf Johansson  073-920 00 53

 ulfmjohansson@arbogahockey.se

       
 Sportgrupp      
 Sportchef  Patrik Månsson  072-388 61 04  sportgrupp@arbogahockey.se
   Alexander Hellgren  070-052 06 28  kontakt.hellgren@hotmail.com
   Ola Haglind  070-585 25 80  sportgrupp@arbogahockey.se
 Ungdomsgrupp  Tobias Bojar 070-3131878  tobias_bojar@hotmail.com
 Marknadsgrupp      
   Tobias Bojar  070-313 18 78 tobias_bojar@hotmail.com
   Peter Johansson  070-335 58 57  marknad@arbogahockey.se
   Kenth W Johansson  070-580 20 00

 kenth@wielsport.com

   Ola Haglind  070-585 25 80  ola.haglind@gmail.com
 Eventgrupp      
   Christer Meijer    
 Sammankallande  Kevin Söderlund  070-292 77 49

 kevin@arbogahockey.se

   Christina Johansson  

 christina.johansson@moderat.eu

   Christina Arvidsson    christina_arvidsson@telia.com
 Akademi/Hockeygym      
 Sammankallande  Kenth W Johansson  070-580 20 00

 kenth@wielsport.com

   Mats Wennberg  070-577 73 64
 
       
       
 Övriga Funktioner      
 Webb/IT  Kevin Söderlund  070-292 77 49  kevin@arbogahockey.se
 Domaransvarig Jonken Gustavsson  070-511 19 17  jonkgusten@hotmail.com
 Tävlingsansvarig  Tobias Bojar  070-313 18 78  tobias_bojar@hotmail.com
 Utbildningsansvarig  Anette Johansson  070-373 34 50  anette@arbogahockey.se
 Lotteriansvarig  Stefan Gunnarsson  070-689 40 26   stefangunnarsson@arbogahockey.se
 Säkerhetsansvarig  Jan Fredriksson    janfredriksson@telia.com
Ubildningsansv. Ungd  Tobias Bojar    
       
 
SPONSORER