Streama våra matcher!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IFK Arboga IK
Ishockey

IFK Arboga IK
NamnIFK Arboga IK
AdressBox 27
Postadress732 21 ARBOGA
Telefon0589-611 713                        (kopplas alltid vidare)
Fax
E-postInfo@arbogahockey.se 
Orgnr878500-6076
Kontonr

Bankgiro: 970-3059               Swishnr 1233139599

Kontakt
  Funktion  Namn  Mobiltelefon   E-Post
       
 Kontakt Styrelse      
 Ordförande  Ulf Johansson  070-225 38 59

 ulfmjohansson@arbogahockey.se

       
 Sportgrupp      
 Sportchef  Patrik Månsson  072-388 61 04  sportgrupp@arbogahockey.se
   Alexander Hellgren  070-052 06 28  kontakt.hellgren@hotmail.com
   Ola Haglind  070-585 25 80  sportgrupp@arbogahockey.se
 Ungdomsgrupp  vakant    
       
 Marknadsgrupp      
   Alexander Hellgren  070-052 06 28  kontakt.hellgren@hotmail.com
   Peter Johansson  070-335 58 57  marknad@arbogahockey.se
   Kenth W Johansson  070-580 20 00

 kenth@wielsport.com

   Ola Haglind  070-585 25 80  ola.haglind@gmail.com
   Christer Meijer  070-489 45 67  meijer393@gmail.com
 Eventgrupp      
   Christer Meijer    
 Sammankallande  Kevin Söderlund  070-292 77 49

 kevin@arbogahockey.se

   Seppo Wikman  

 

   Christina Arvidsson  070-333 96 35  christina_arvidsson@telia.com
   Frida Axelsson  073-600 35 58  
       
 Övriga Funktioner      
 Webb/IT  Kevin Söderlund  070-292 77 49  kevin@arbogahockey.se
 Domaransvarig Jonken Gustavsson  070-511 19 17  jonkgusten@hotmail.com
 Tävlingsansvarig Seni  Christer Meijer 070-489 45 67 meijer393@gmail.com
 Tävlingsansv Ungdom  Tobias Bojar 070-313 18 78  tobias_bojar@hotmail.com
 Utbildningsansvarig  Vakant    
 Lotteriansvarig  Kevin Söderlund  070-292 77 49

 kevin@arbogahockey.se

 Säkerhetsansvarig  Jan Fredriksson    janfredriksson@telia.com
       
       
 
SPONSORER