Streama våra matcher!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IFK Arboga IK
Ishockey

IFK Arboga IK
Namn IFK Arboga IK
Adress Box 27
Postadress 732 21 ARBOGA
Telefon 070-050 78 24                        
Fax  
E-post Info@arbogahockey.se 
Orgnr 878500-6076
Kontonr

Bankgiro: 970-3059               Swishnr 1233139599

Kontakt
  Funktion  Namn  Mobiltelefon   E-Post
       
 Kontakt Styrelse      
 Ordförande  Ulf Johansson  070-050 78 24

 ulfmjohansson@arbogahockey.se

       
 Sportgrupp      
 Sportchef  Patrik Månsson  072-388 61 04  sportgrupp@arbogahockey.se
   Alexander Hellgren  070-052 06 28  kontakt.hellgren@hotmail.com
   Ola Haglind  070-585 25 80  sportgrupp@arbogahockey.se
 Ungdomsgrupp  Kove Hellgren  070-697 12 36  kove_hellgren@hotmail.com
       
 Marknadsgrupp      
   Alexander Hellgren  070-052 06 28  kontakt.hellgren@hotmail.com
   Peter Johansson  070-335 58 57  marknad@arbogahockey.se
   Kenth W Johansson  070-580 20 00

 kenth@wielsport.com

   Ola Haglind  070-585 25 80  ola.haglind@gmail.com
   Christer Meijer  070-489 45 67  meijer393@gmail.com
 Eventgrupp      
 Sammankallande  Christer Meijer 070-489 45 67 meijer393@gmail.com
   Kevin Söderlund  070-292 77 49

 kevin@arbogahockey.se

   Seppo Wikman  

 

   Anna-Lena Blomberg  076-241 55 15  melida.65@hotmail.com
  Malin Norlin  070-246 51 64 malin.norlin@telia.com
       
 Övriga Funktioner      
 Webb/IT  Kevin Söderlund  070-292 77 49  kevin@arbogahockey.se
 Domaransvarig   Kove Hellgren  070-697 12 36  kove_hellgren@hotmail.com
 Tävlingsansvarig Seni  Christer Meijer 070-489 45 67 meijer393@gmail.com
 Tävlingsansv Ungdom  Tobias Bojar 070-313 18 78  tobias_bojar@hotmail.com
 Utbildningsansvarig  Vakant    
 Lotteriansvarig  Kevin Söderlund  070-292 77 49

 kevin@arbogahockey.se

 Säkerhetsansvarig  Vakant    
       
       
 
SPONSORER